O nás

Ve stavebnictví se pohybuji od roku 2004. Po vystudování stavební průmyslové školy v oboru pozemní stavitelství jsem se rozhodl pro praktickou část stavební činnosti a to přímo pro realizaci staveb, hlavně rodinných domů.

Spolupracuji s dalšími řemeslníky napříč obory, se kterými tvoříme tým, který se snaží zákazníkovi vyhovět po všech stránkách. Našim cílem je vytvářet kvalitní a cenově dostupnou práci s určitou přidanou hodnotou, aby se na nás investoři obraceli i s dalšími projekty. Mohu říci, že to se nám z velké části daří a jsem za to rád.

Můžete se na nás  obrátit s drobnějšími opravami, rekonstrukcemi bytů, domů až po stavby rodinných domů. Ke každému projektu přistupujeme individuálně co se týče zaměření, cenové nabídky, až po realizaci samotnou. Mojí snahou je odlišit se a poskytnout zákazníkovi služby, které jiní poskytnout nemohou. I z toho důvodu každoročně absolvujeme mnohá školení, abychom poznávali nové materiály a technologie.

Budeme rádi, když se na nás obrátíte také i Vy s Vašim projektem a my uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás!

    * Odesláním formuláře beru na vědomí, že použijeme sdělené osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu s odkazem na GDPR.